Teslimat Koşulları

 

Siparişiniz, onaylandıktan sonra  3 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir.

 

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

 

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. İhtiyaç halinde 0212 549 85 20 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerimiz ’den destek alabilirsiniz. Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

 

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

 

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

 

KARGO SÜRECİ

 

 

• Adrese teslimatta tüm kargolar anlaşmalı kargo firması aracılığıyla ile sizlere teslim edilmektedir.
• Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.